Kanādas ekrāna balvas pasludina 2021. gada filmu nominācijas
Kanādas akadēmija ir paziņojusi savas nominācijas devītajai ikgadējai Kanādas ekrāna balvai, godinot Kanādas filmu un televīzijas labākos.
Šī gada ceremonija tiks pasniegta kā septiņu daļu žanru balstīta prezentāciju sērija, kas tiks straumēta tiešraidē Academy.ca , papildus Kanādas akadēmijai Twitter un YouTube kanāls , sākot no pirmdienas, 17. maija, līdz ceturtdienai, 20. maijam.
Katru no šīm prezentācijām stāstīs ievērojams kanādietis, un tā koncentrēsies galvenokārt uz nominētajiem darbiem, ceremonijai beidzoties ar galveno notikumu 20. maijā, kurā tiks atlasīta ievērojamu balvu izlase.
SAISTĪTĀS: Alekss Trebeks svin ikonas balvu nekad iepriekš neredzētā Kanādas ekrāna balvu pieņemšanas runā
Filmu kategorijās konkursa lauciņu ierindo režisora Džefa Barnabija Asins kvants ar 10 nominācijām, kam seko Deepas Mehtas Smieklīgais zēns (iegūsti deviņas nominācijas) un Čārlza virsnieka Akillas bēgšana ar astoņām.
Šeit ir pilns saraksts ar filmu nominācijām 2021. gada Kanādas ekrāna balvām.
Labākā kinofilma
Pupas - Anne-Marie Gélinas
Jautrais zēns - Deivids Hamiltons, Husēns Amarši
Nadia, Butterfly - Dominiks Diusults
Ligzda - Eds Gvinejs, Derrins Šlesingers, Roze Gārneta, Šona Durkina pazeme | Souterrain - Etjēns Hansess
Pazemes | Pazemes - Etjēns Hansess
Mākslas režijas / ražošanas dizaina sasniegums
Luisa Šabasa, Silvens Lemitrejs - Asins kvants
Kerola Spīra - krīt
André-Line Beauparlant - Fireflies dieviete | Uguns mušu dieviete Filipa Bārkere - goda viešņa
Dženifera Mordena, Metjū Bjanki - bērnu detektīvs
Sasniegums kastingā
Nicole Hilliard-Forde - Akilla’s Escape
Maksims Žirū - Pupas
Rene Haynes - asins kvants Deirdre Bowen
Pems Diksons, Deirdre Bowen - valdītājs
Sasniegums kinematogrāfijā
Maija Bankoviča - Akilla’s Escape
Marija Davinjona - Pupas
Mišels Sentmārtins - asins kvants
Džeimss Klopko, CSC - ugunsgrēks aukstajā sezonā
Stéphanie Wiber Biron - Nadia, Butterfly
Sasniegums kostīmu dizainā
Noulijs Poulins - asins kvants
Anne Dixon - krīt
Bernadette Croft - laimīga vieta
Marija Grogana Halesa - Marihuānas sazvērestība
Patrīcija Makneila, Ann Roth - mans Selindžera gads
Sasniegums virzienā
Deepa Mehta - Jocīgais zēns
Paskāls Plante - Nadija, Tauriņš
Šons Durkins - Ligzda
Brendons Kronenbergs - valdītājs
Sophie Dupuis - pazemes | Pazemes
Rediģēšanas sasniegums (sponsors: 3. uzņēmums)
Džefs Barnabijs - asins kvants
Džeina Makreja - kubiete
Artūrs Tarnovskis - noraidījums Līdz kritumam
Rons Sanderss - Krīt
Kristīne Ārmstronga - Cukura tētis
Sasniegums matos
France Latreille - Francijas izeja
Ešlija Nē - laimīgā vieta
Mišela Kotē - mans Selindžera gads
Patrīcija Katberta - nejauši vardarbības akti
Renée Chan - Tammy’s Always Dying
Sasniegums grimā
Ēriks Goselins, Džoana-Patrīcija Parisa, Žans Mišels Rosinjols, Nensija Ferlatte - asinis
Kvantu Elizabetes bumbieris - jautrs zēns
Sidnijas bruņas - Marihuānas sazvērestība
Dan Martins, Traci Loader, Dorota Mitoraj - Possessor
Emīlija O’Kvina, Pols Džonss, Emma Lī Hiltone - nejauši vardarbības akti
Sasniegumi mūzikā - oriģināls rādītājs
Mišele Osisa, Lellels Bolands - asinskārs
Hovards Šors - Jocīgais zēns
Mychael Danna - goda viesis
Džejs Makkarols - Bērnu detektīvs
Džanals Behtolds - Marlēna
Sasniegums mūzikā - oriģināldziesma
Lowell Boland, Evan Bogart, Justin Grey - asiņaini - Grey dzied auditorijā Hilario Duran - kubietis - El Milagro
Hilario Durans - kubietis - Mambo dominantē
Marija-Helēna L. Delorme - Cukura tētis - Timid Joyous Atrocious
Ariane Moffatt - paldies par visu Paldies par visu - paldies par visu
Sasniegums skaņas rediģēšanā
Deivids Makkalums, Deivids Rouzs, Krištins Hanters - Akillas bēgšana
James Sizemore, Jane Tattersall, David McCallum, Steve Medeiros, Krystin Hunter, Stefan Fraticelli, Jason Charbonneau - Funny Boy
Pols Germans, Brenens Merers, Martins Gvins Džonss - Ligzda
Klaivs Tērners, Marks Šniruvskis, Marvins Deniss - izlases veida vardarbības akti
Metjū Čans, Ida Mārči - pārkāpums
Saskaņojums skaņas miksēšanā (sponsors: Baklažānu attēls un skaņa)
Grehems Rodžerss, Džeimss Bastable, Breds Dave - Akillas bēgšana
Stephane Bergeron, Yann Cleary - Pupas
Lū Solakofskis, Džo Morna, Rendijs Vilsons, Rons Melgers - Jocīgais zēns
Kolins Maklelans, Marks Zsifkovits, Devins Dukets, Daniels Oktezuma, Raheleja Audeta, Bertrāns Duranlo, Tomass Holrojs, Džefrijs Rojs - nejauši vardarbības akti
Metjū Čans - pārkāpums
Sasniegums vizuālajos efektos (sponsors: SPINVFX)
Joshua Sherrett, Barbara Rosenstein, Ibi Atemie, David Atexide, Juan Carlos Ferrá, Alex Flynn, Andrei Gheorghiu, Felix Sherrett-Brown, Ali Hamidikia, Tony Wu - Blood Quantum
Braiens Huins, Viljams Čans, Stīvens Huins, Sofija Džoojona Lī, Džastins Perreaults - 8. kods
Liams Nevils, Kenets Koins, Pīrss Larčets, Robs Marejs, Šeins Brovs, Deivs Tomass, Mihails Dumbravestu, Alens Sillerijs, Kristofs Gaudi, Maikls Makartijs - franču valodas izeja
Pīters Makalijs, Maikls Bīskaps, Dereks Gebharts, Armēns Bunags, Lūks Vaits, Džeimss Marins, Marko Polsinelli, Endrjū Rolfe, Davor Celar - Jocīgs zēns
Fransuā Trūdels, Sintija Mouru - smiekli Smiekli
Pielāgots scenārijs
Teilore Olsone - Kaulu Keidžs
Patriks deVits - Francijas izeja
Shyam Selvadurai, Deepa Mehta - Funny Boy
Ketrīna Lēgere - ugunskuru dieviete | Uguns mušu dieviete Džonija Darela, Endrjū Dankana, Loreta Sāra Toda - Pērtiķu pludmale
Labākā triku koordinācija
Žans Frenete, Žans Fransuā Lāčapelle - Asins kvants
Tailera zāle - ugunskuru dieviete | Uguns dieviete lido
Dens Skēns - Leterkenijs - Nacionālais senioru hokeja čempionāts
Rendijs Miesnieks - Triksters - 105. sērija
Oriģināls scenārijs
Čārlza virsnieks, Vendija Bravvita - Akillas bēgšana
Džefs Barnabijs - asins kvants
Evans Morgans - bērnu detektīvs
Šons Durkins - Ligzda
Sophie Dupuis - pazemes | Pazemes
Aktiera uzstāšanās galvenajā lomā
Sauls Viljamss - Akilla’s Escape
Maikls Greyeyes - Asins kvants
Alekss Volfs - pils zemē
Lenss Henriksens - krīt
Joakims Robilards - pazemes Pazemes
Aktiera uzstāšanās otrā plāna lomā
Thamela Mpumlwana - Akilla’s Escape
Ronijs Rovs, juniors - Akilla’s Escape
Stīvens Makhatijs - nāc pie tēta
Kolms Feors - Cukura tētis
Jesse LaVercombe - Pārkāpums
Aktrises izrāde galvenajā lomā
Mišela Feifere - Francijas izeja
Kerija Kūna - Ligzda
Karmena Mūra - zemniecisks orākuls
Rozālija Pepina - Troksnis
Madeleine Sims-Fewer - Pārkāpums
dzejoļi par mīlestības zaudēšanu un virzīšanos tālāk
Aktrises uzstāšanās otrā plāna lomā
Eimija Groeninga - Kaulu būris
Agam Darši - Jocīgais zēns
Mērija Volša - laimīga vieta
Mišelina Lanctôt - smiekli Smiekli
Felicity Huffman - Tammy’s Always Dying
Teda Rodžera labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma (sponsors: Rodžersa fondu grupa)
Aizliegtā spole - Ariel Nasr, Sergeo Kirby, Kat Baulu, Annette Clarke
Bezvalstnieki - Mišela Stefensone, Dženifera Holnessa, Lea Marina, Anita Lī, Džo Brūvstere, Sudžs Saterlends
Klejošana: Rohingjas stāsts Bez atgriešanās klīst - Melānija Pārvadātāja, Olivjē Higinss
Sieviete, mana māte Sieviete, mana māte - Klods Demers
Pasaule ir gaiša - Ying Wang, Jian Ping Su, Jordan Paterson
Labākā kinematogrāfija pilnmetrāžas dokumentālajā filmā
Žans Filips Arčibalds - brīvie Les libres Glauco Bermudez, Mark Ó Fearghaíl - Kiarash Sadigh - Nahanni ietekme: Piedošanas upe
Renaud Philippe, Olivier Higgins - Wandering: Rohingya Story | Nav atgriešanās Ryan A. Randall - Workhorse
Labākā dokumentālās filmas garuma rediģēšana
Džona Malaka - Deivs neatgriežas
Natacha Dufaux - brīvie Brīvie
Pīters Roeks - jaunā korporācija: diemžēl nepieciešamais turpinājums
Natālija Lamoureux - Sieviete, mana māte Sieviete, mana māte
Lorenss Le Lams - Pasaule ir gaiša
Labākā īsfilma (sponsors: Hot Docs)
CHSLD - Fransuā Delisle
êmîcêtôcêt: Daudzas asins līnijas - Aleksandra Beilija, Teola Rosa
Džesijs Džamss - Trevors Andersons, Olsons Ričardss, Aleksandra Lazaroviča, Penny Frazier, Kim Hsu Guise, Lizzy Karp, Christina Willings
Mutts | Klebs - Halima Ouardiri
Dziedi man šūpuļdziesmu - Tiffany Hsiung
Labākā tiešraides īsfilma
Bad Omen - Salar Paštoonārs
Bendžamins, Benijs, Bens - Pols Škordofs, Džeisons Aita
Melnās miesas - Kelly Fyffe-Marshall, Tamar Bird, Saša Leigh
Henrijs Kajēns - Saimons Džionets
Uz redzēšanos Golovins - Matjē Grimards, Saimons Korivjū
Labākais animācijas īsfilma
4 A ziemeļu A - Džordans Kanings, Hovijs Šiija, Anete Klārka
Četrkārtējs - Alisi Telenguta
Lielais savārgums | Gadsimta ļaunums - Katrīna Lepāža, Marks Bertrāns
Karstā zibspuldze - Thea Hollatz, Kristy Neville, Matt Code, Morghan Fortier, Brett Jubinville
Es, Barnaba | Es, Barnabē - Žans Fransuā Léveske, Džūlija Roja
Džona Daninga labākās pirmās pilnmetrāžas filmas balva
Pupas - Treisijs Briedis
Bērnu detektīvs - Evans Morgans
Tito - Greisa Glowicki
Troksnis - Neegan Trudel
Pārkāpums - Madeleine Sims-Fewer, Dusty Mancinelli